Hit enter to search or esc to close

Türkiye’de Onun Temsilcisi olarak KnitMesh Atadı Senekan

Posted On : Friday 18th July

Örgü tel tasarımı, geliştirmesi ve üretimi alanında uzman firma KnitMesh Technologies, Türkiye temsilciliğine Senekan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. firmasını tayin etti.

KnitMesh Technologies Genel Müdürü Peter Evans konuya ilişkin görüşlerini şu şekilde bildirmiştir: “KnitMesh Technologies ve Senekan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. senelerdir karşılıklı memnun oldukları bir iş ilişkisi sürdürmektedirler ve şimdi aradaki işbirliğini arttırmak iki firma için de akılcı bir atılım olmuştur.”

“Her iki firma da hâlihazırda otomotiv endüstrisine ürün sağlayan çok uluslu tedarikçilerdir. Bu yeni ilişki, her iki firmanın da Türkiye ve çevre bölgelerde bulunan, otomotiv harici pazarlardaki faaliyetlerini artıracaktır.”

“Türkiye ve komşu ülkelerde bulunan üretici, tedarikçi ve son kullanıcılarla olan kapsamlı ilişkileri sayesinde Senekan, KnitMesh’i temsil etmek için gerekli tüm yeterlilikleri sunmaktadır ve örgü tel teknolojimiz Senekan’ın mevcut ürün gamının doğal bir uzantısı olarak yerini almaktadır.”

Peter Evans sözlerine şunları eklemiştir: “imalat sanayilerinde inovasyona dünya genelinde artan yönelim ile birlikte, sahip olduğumuz teknoloji Senekan’ı kendi bölgesinde sağlam bir konuma taşıyacaktır”.

KnitMesh Technologies, Senekan’ı bu yeni göreve tayin ederek uluslararası platformdaki temsil gücünü arttırmaya devam ediyor. Tel tasarım ve geliştirme uzmanı firmamız, Senekan’ın imalat sektörlerindeki geniş iletişim ağının sağlayacağı yeni fırsatları da sabırsızlıkla bekliyor.

Daha fazla bilgi için: Senekan

KnitMesh Technologies Hakkında

KnitMesh Technologies ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi için About Us sayfasını ziyaret edebilirsiniz.